Skip to content

XtraSize – Shqyrtime, efekte, çmim, ku për të blerë | Rishikim i pilulave të zgjerimit të penisit pa recetë

Shumë burra në ditët e sotme luftojnë me çrregullimet seksuale që kanë një ndikim negativ në jetën e tyre erotike. Problemet më të zakonshme përfshijnë libidon e ulët, ereksionin e dobët dhe afat-shkurtër, mungesën e kontrollit mbi ejakulimin ose një kompleks të lidhur me madhësinë e penisit. Zotërinjtë humbasin besimin dhe fillojnë të shmangin afrimet me partnerin e tyre. Gratë janë të zhgënjyera në këtë fakt, sepse ëndërrojnë që partneri i tyre të jetë një dashnor i pasionuar dhe të përmbushë çdo fantazi seksuale.

Faktorët që shkaktojnë këtë gjendje janë të shumtë. Duke filluar nga stresi, abuzimi me stimulantët, dieta jo e shëndetshme, mungesa e aktivitetit fizik, marrja e disa ilaçeve ose sëmundjeve. Çdo njeri meriton që jeta e tij seksuale ishte e suksesshme, plot kënaqësi dhe ndjesi mahnitëse. Fatmirësisht, ka shumë përgatitje në treg që janë në gjendje të përmirësojnë funksionin seksual të meshkujve. Vetëm aplikoje trajtimin e duhur për të vënë re përmirësim.

Ia vlen t'ia drejtosh zgjedhjen tënde produkteve që bazohen në përbërës natyrorë. Një shtesë e tillë është XtraSize. Pilula e zgjerimit të penisit është besuar nga mijëra burra. Pse?

Xtrasize Çmimi

Çfarë është dhe si XtraSize – Pilulat e zgjerimit të penisit

XtraSize është një shtesë dietike që garanton zgjerimin e një anëtari deri në 3 centimetra brenda gjashtë javësh. Qëllimi i saj është edhe të kujdeset për fuqinë, zgjatjen dhe forcimin e ereksionit, ose të rifitojë kontrollin mbi ejakulimin e parakohshëm.

Tabletat kanë përbërës me origjinë natyrale dhe mbështesin në mënyrë efektive funksionin seksual të burrave. Ato përmirësojnë rrjedhjen e gjakut dhe prodhimin e oksidit nitrik, falë të cilit madhësia e penisit mund të rritet deri në 7 centimetra pas trajtimit. Suplementi XtraSize përmirëson qarkullimin e gjakut dhe rrjedhjen e gjakut në corpora cavernosa në mënyrë që penisi mund të rritet. Produkti i bën burrat më të sigurt dhe janë në gjendje të kënaqin të gjitha nevojat seksuale të partnerëve të tyre. Përveç kësaj, ata heqin qafe komplekset dhe mund të gëzojnë jetën erotike pa frikë.

Përgatitja e bën seksin të bëhet vetëm kënaqësi, dëshira për seks rritet dhe ereksioni bëhet i qëndrueshëm dhe i gjatë. Suplementi dietik XtraSize gjithashtu ngre nivelin e testosteronit dhe përmirëson cilësinë e spermës. Produkti shpesh zgjidhet nga njerëzit.


Si të përdorni XtraSize – Dosage

Doza e XtraSize është shumë e lehtë. Paketa përmban 60 tableta. Prodhuesi rekomandon marrjen e një tablete në ditë. Tableta duhet pirë me shumë ujë. Përdorimi i suplementit XtraSize duhet të jetë në përputhje me informacionin që përmban fletushka. Mos e teproni me dozën e rekomanduar.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Pilulat e zgjerimit të penisit XtraSize – Efektet e përdorimit

Efektet e përdorimit të XtraSize janë të shpejta dhe afatgjata. Xtra Size garanton zgjatjen e anëtarit në 3 cm pas 6 javëve të para. Pas trajtimit, penisi rrit madhësinë e tij në mënyrë të konsiderueshme. Mund të pritet që penisi të zgjatet deri në 7 cm.

XtraSize – efektet e aplikimit

 • rritje e libidos
 • përmirësimi i funksionit seksual
 • penis që zgjatet deri në 7 cm
 • një ereksion i fortë dhe i gjatë
 • rrjedhje më të mirë gjaku në penis
 • marrëdhënie më të gjata
 • ndjenja të intensifikuara dhe orgazma
Rishikime të XtraSize

A është XtraSize i sigurt? Efektet anësore dhe kontraindikacionet

Përbërësit e Xtra-Size janë ekskluzivisht natyralë. Kur përdoret përgatitja, nuk ka efekte anësore. Nëse nuk je i sigurt nëse produkti është i përshtatshëm, mund të kërkosh këshilla mjekësore. Para se të fillosh mjekimin, lexoje fletëpalosjen që përfshihet në paketimin e pllakave.

Tabletat Xtra Size ofrojnë efekte pozitive, për të cilat mund të lexoni edhe në faqen e internetit të prodhuesit.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Suplementi ushqimor XtraSize – Avantazhet dhe disavantazhet

Avantazhet

 • Nuk ka efekte anësore të padëshiruara
 • përbërje natyrore dhe të sigurt
 • çmim i përballueshëm
 • Shqyrtim dhe opinione të mira
 • efekte të shpejta dhe jetëgjatë

Disavantazhe

Shitjet e palëvizshme nuk kryhen

Cili është ndryshimi midis XtraSize dhe pilulave të tjera të zgjerimit të penisit?

Produkti XtraSize në krahasim me pilulat e tjera zgjatëse të penisit është i përshtatshëm për burrat e të gjitha moshave. Suplementi XtraSize përmban vetëm përbërës natyralë dhe të zgjedhur posaçërisht që janë efektivë në veprim, të sigurt për trupin dhe nuk shkaktojnë efekte anësore të padëshiruara. Tableta të tjera të disponueshme në treg mund të kenë një përbërje të dyshimtë dhe të mos ndikojnë në funksionin seksual dhe shëndetin e përdoruesve. Ia vlen të kujdeseni për shëndetin dhe gjendjen tuaj duke zgjedhur produkte natyrore nga një burim i provuar.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Kapsulat XtraSize – Përbërja e tabletave – Çfarë përbërëssh përmban ajo?

Përbërja e XtraSize është ekskluzivisht natyrore. Përbërësit janë me origjinë bimore dhe kanë një ndikim të dobishëm në fuqi. Kapsulat përmbajnë edhe vitamina dhe minerale që janë të nevojshme për funksionimin e duhur të trupit.

XtraSize – përbërja:

 • Tribulus Terrestris – përmirëson performancën seksuale tek burrat, forcon ereksionin e tyre dhe intensifikon dëshirën seksuale, përveç kësaj, bën pjesë në procesin e lirimit të oksidit nitrik, i cili ndikon në madhësinë e penisit
 • Panax Gingseng – përmirëson ereksionin, rrit nivelin e testosteronit dhe rrit dëshirën për seks
 • L-Arginine HCL – përmirëson qarkullimin e gjakut, rrit madhësinë e penisit
 • Rrënja Maca – rrit libidon, përmirëson libidon dhe zmadhon penisin

XtraSize tableta – shqyrtimet e përdoruesve

Rishikimet XtraSize janë shumë të mira. Përdoruesit janë shumë të kënaqur me rezultatet e marra. Pilulat e zgjerimit të penisit gëzojnë rishikime të mëdha në mesin e burrave. Anëtari rritet në madhësi, libido është më e lartë, ereksioni është i përhershëm dhe marrëdhëniet seksuale janë shumë më të gjata se më parë. Burrat kanë shumë kënaqësi dhe kënaqësi prej saj. Jo vetëm zotërinjtë janë të kënaqur me rezultatet e përftuara, por edhe zonjat që janë të impresionuara nga madhësia e penisit dhe funksionimi i tij. Përveç kësaj, avantazhi sipas përdoruesve është përbërja e saj natyrore, dhe paketimi XtraSize, i cili është efikas sepse zgjat për dy muaj trajtim. Suplementi ushqimor ka ndryshuar jetën erotike të shumë burrave!

Kontrollo promovimet deri në -50%


Ku të blesh Xtra Size?

Forumi xtrasize

Pilulat mund të blihen nëpërmjet faqes zyrtare të prodhuesit. Faqja zyrtare ofron një produkt origjinal dhe cilësinë më të lartë. Nuk rekomandohet të blihet përgatitja nga ankandet e dyshimta dhe dyqanet online.

Sa kushton XtraSize – çmimi dhe promovimet

Çmimi i Xtrasize është 109 zł 1 paketë + 1 paketë falas

Është më mirë të porosisni 3 paketa, falë të cilave çmimi për paketë ulet. Në faqen e internetit të prodhuesit mund të gjeni shumë promovime.


FAQ – Pyetje që bëhen shpesh

A janë në dispozicion tabletaT XtraSize në një farmaci?

XtraSize, si shumica e produkteve të zgjerimit të penisit, nuk mund të blihet në shitje të palëvizshme dhe në një farmaci. Produkti është në dispozicion në faqen zyrtare të XtraSize. Këtu mund të merrni një përgatitje origjinale me një përbërje të cilësisë së lartë.

A punon me të vërtetë XtraSize?

Po, produkti funksionon dhe efektet ndihen pas marrjes së kapsulës së parë. Produkti përmirëson funksionimin dhe absorbimin e penisit. Përveç kësaj, derdhja e gjakut në penis e bën ereksionin të fortë dhe të qëndrueshëm. XtraSize shqyrtimet në lidhje me produktin janë të shkëlqyera. Ju mund të lexoni rreth tyre në faqen e internetit të prodhuesit, ku ju gjithashtu mund të gjeni se cili është çmimi dhe ku për të blerë produktin më të mirë.

Kur i shihni efektet e para të përdorimit të XtraSize?

Efektet e para të rritjes së madhësisë së penisit janë të dukshme pas 6 javësh. Penisi rrit gjatësinë me 3 cm, pas përfundimit të një trajtimi të plotë ju mund të merrni një penis më të gjatë deri në 7 cm. Këto nuk janë efektet e vetme të përdorimit të përgatitjes. Gjithashtu, mund të presësh një ringjallje të fortë e jetëgjatë dhe të rifitosh kontrollin mbi ejakulimin e parakohshëm.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve – A ia vlen të blihet XtraSize?

Mendoj se ia vlen të përdorësh XtraSize. Në veçanti, kur ereksioni është i dobët, libido është e ulët, dhe madhësia e penisit nuk i përmbush pritjet. Produkti do ta bëjë penisin të rritet në madhësinë e pritur dhe do të sigurojë shumë kënaqësi gjatë marrëdhënieve seksuale. Jo vetëm burrat do të jenë të kënaqur me efektet, por edhe gratë që më në fund do të kenë dashnorin që kanë ëndërruar gjithmonë. Nëse ka probleme seksuale në jetën tuaj, ato duhet të eliminohen sa më shpejt që të jetë e mundur, sepse të gjithë kanë të drejtë të kënaqen me seksin dhe ta gëzojnë atë. Burrat që përdorin përgatitjen sigurisht që do të heqin qafe komplekset dhe nuk do të kenë frikë nga një humbje tjetër në shtrat. Çmimi XtraSize është gjithashtu i tretshëm për portofolin, i cili është një plus i padyshimtë, dhe tre paketa të tabletave XtraSize mund të blihen me një çmim shumë të mirë. Vlen të përmendet se në një pako të Xtra Size janë 60 kapsula, të cilat janë të mjaftueshme për dy muaj përdorim. Vendosni të blini nga prodhuesi Xtra-Size për të qenë të sigurt se produkti do të jetë origjinal. Nëse keni ndonjë shqetësim para se të nisni trajtimin, në këtë rast është më mirë të konsultoheni me një mjek. Mendoj se vlerësimet pozitive të produktit sigurisht që do të tërheqin vëmendjen tuaj! Burrat janë të çmendur pas kësaj suplementi dhe nuk kanë ndërmend ta shkëmbejnë atë për një tjetër. Ata i besojnë atij sepse nuk është vetëm i efektshëm në veprim, por mbi të gjitha i sigurt. Nuk bëhet fjalë për efekte të padëshirueshme dhe për ndodhje të efekteve anësore. Unë e rekomandoj këtë produkt sepse jam i sigurt se ai do të përmbushë pritjet tuaja!

Kontrollo promovimet deri në -50%